Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Wolica

Leśniczy - Andrzej Trzeciak
606 496 856

andrzej.trzeciak@krakow.lasy.gov.pl

Stasiówka 94;  39-200 Dębica

 

Podleśniczy - Marek Brożyna

tel. 668 367 228

Leśnictwo Berdech

Leśniczy - Tomasz Ryba
668 154 711

tomasz.ryba@krakow.lasy.gov.pl

Braciejowa 71 a;  39-200 Dębica

 

Podleśniczy - Marek Drogoń

tel. 606 397 608

Leśnictwo Gumniska

Leśniczy - Robert Marszałek
664 948 913

robert.marszalek@krakow.lasy.gov.pl

Latoszyn 140;  39-200 Dębica

 

Podleśniczy - Zbigniew Kosiek

tel. 668 369 488

Leśnictwo Jaworze

Leśniczy - Tomasz Bysiewicz
606 358 093

tomasz.bysiewicz@krakow.lasy.gov.pl

Jaworze Dolne 30;  39-223 Strzegocice

 

Podleśniczy - Magdalena Piłat

tel. 668 813 051

Leśnictwo Brzostek

Leśniczy - Andrzej Witek
606 475 271

andrzej.witek@krakow.lasy.gov.pl

Siedliska Bogusz 189

 

Podleśniczy - Łukasz Kucharski

tel. 664 979 682

Leśnictwo Chotowa

Leśniczy - Ryszard Jaskot
660 682 477

ryszard.jaskot@krakow.lasy.gov.pl

ul. Spółdzielcza 18 c;  39-215 Czarna

 

Podleśniczy - Łukasz Zaucha

tel. 534 353 049

Leśnictwo Machowa

Leśniczy - Andrzej Sękowski
660 776 113

andrzej.sekowski@krakow.lasy.gov.pl

Machowa 48;  39-220 Pilzno

 

Podleśniczy - Jacek Warżała

tel. 606 304 317

Leśnictwo Jawornik

Leśniczy - Marcin Sanicki
728 479 858

marcin.sanicki@krakow.lasy.gov.pl

Stary Jawornik 30;  39-215 Czarna

 

Podleśniczy - Agnieszka Sołek

tel. 728 478 724

Leśnictwo Wałki

Leśniczy - Bogusław Usień
696 096 859

boguslaw.usien@krakow.lasy.gov.pl

Jodłówka Wałki 199 a;  33-150 Wola Rzędzińska

 

Podleśniczy - Aleksander Tryba

tel. 668 369 588

Leśnictwo Pustków

Leśniczy - Waldemar Zaremba
668 660 036

waldemar.zaremba@krakow.lasy.gov.pl

ul. Dębowa 2;  39-207 Brzeźnica

 

Podleśniczy - Leszek Rusin

tel. 795 128 656

Gospodarstwo Szkółkarskie Brzeźnica

Leśniczy - Janina Staroń
795 131 192

ul. Dębowa 2;  39-207 Brzeźnica